Gazeta Sportal

Lajmet e fundit nga Sporti

Allegri zbulon detaje rreth të ardhmes së tij

1 min read

  Maxi Allegri ka folur për të ardhmen e tij te Juventus.      

Maxi Allegri është duke u lidhur me një largim nga Juventusi, ndërsa ka dhënë mendimin rreth të ardhmes së tij.

Trajneri italian ka thënë se ai nuk po mendon tani për të ardhmen, pasi është i fokusuar në ndeshjet e këtij sezon.

“E ardhmja ime? Unë kam qenë këtu për pesë vite dhe jam shumë i lumtur”, tha Allegri, përcjell lajmi.net.

“Por, aktualisht jam i fokusuar në atë se çfarë duhet të marrim për në shtëpi.”, ka shtuar më tej trajneri i Juves. /Lajmi.net/