Gazeta Sportal

Lajmet e fundit nga Sporti

City dhe United në garë për Iscon, por ka një problem

1 min read

Manchester United dhe Manchester City do luftojnë për t’i siguruar shërbimet e mesfushorit të Real Madrid, Isco.

City dhe United në garë për Iscon, por ka një problem