Gazeta Sportal

Lajmet e fundit nga Sporti

Futbollistët e Lacios i joshin klubet e mëdha, Bajern Mynihu i vë syrin një tjetër lojtari

1 min read

Bajern Mynih është vënë në ndjekje të mbrojtësit të Lacios Luiz Felipe.
960x0

Media pranë klubit bardhekaltër “LaLazioSiamoNoi.it” shkruan se klubi bavarez po punon të përforcojë repartin e mbrojtjes. Futbollisti brazilian është nën shënjestrën dhe të Barcelonës.

Ndërsa për sa i përket të ardhmes së tij te Lacio, deri tani palët nuk kanë arritur asnjë marrëveshje për rinovimin e kontratës së 23-vjeçarit duke krijuar dyshime se ai mund të largohet në fund të sezonit.

PANORAMASPORT.AL