Home Sport “Dridhet Santiago Bernabeu”! Ylli i Realit dëshiron ta vesh fanellën e Juventusit

“Dridhet Santiago Bernabeu”! Ylli i Realit dëshiron ta vesh fanellën e Juventusit

0
“Dridhet Santiago Bernabeu”! Ylli i Realit dëshiron ta vesh fanellën e Juventusit

Mbrojtësi i Real Madridit Marcelo dëshiron të bashkohet me Cristiano Ronaldon në Juventus, raporton Ok Diario.

Braziliani është i etur për t’u ribashkuar me ish-shokun e tij dhe sipas redaktorit të gazetës spanjolle ai ka njoftuar Real Madridin për dëshirën e tij përcjell ORAinfo.

“Nëse Juventusi do të bëjë një ofertë për të nënshkruar me mua, ju lutem më lejoni të shkoj”, ka thënë Marcelo për shefat e Real Madridit.

Brazili nuk do të largohet nga Real Madrid në janar, por transferimi i tij mund të përfundojë në dritaren e transferimit të verës./ORAinfo/