Home Sport Girona – Barcelona, ndodh diçka që askush nuk e kishte menduar

Girona – Barcelona, ndodh diçka që askush nuk e kishte menduar

0
Girona – Barcelona, ndodh diçka që askush nuk e kishte menduar

Girona dhe Barcelona po përballen në kuadër të La Liga-së.

Girona dhe Barcelona po e zhvillojnë përballjen e tyre në javën e 21-të në La Liga, në ndeshjen që filloi në ora 16:15.

Para se të fillonte ndeshja, skuadra katalonase është tallur me rivalin e tyre në Instagram, përcjell lajmi.net.

Barcelona ka publikuar një storie në rrjetin social, duke bërë një shprehje tejet thumbuese për Gironan.

“Girona tashmë e ka parkuar autobusin”, ka shkruar faqja e katalonasëve në Instagram. /Lajmi.net/