Home Sport Fiorentina – Roma, shënohet goli i parë në kuadër të Kupës së Italisë

Fiorentina – Roma, shënohet goli i parë në kuadër të Kupës së Italisë

0
Fiorentina – Roma, shënohet goli i parë në kuadër të Kupës së Italisë

Është shënuar goli i parë në ndeshjen, Fiorentina – Roma.

Fiorentina dhe Roma po përballen në kuadër të çerek finales së Kupës së Italisë.

Viola ka arritur të kalojë në epërsi në minutën e 7’-të, raporton lajmi.net.

Golin për Fioretinën e ka shënuar Federico Chiesa. /Lajmi.net/