Home Liga Italiane Milan e mposht Interin dhe Napolin për super lojtarin

Milan e mposht Interin dhe Napolin për super lojtarin

0
Milan e mposht Interin dhe Napolin për super lojtarin

Milan është shumë afër të bëjë një transferim të madh.

Milan po e kompleton në verë transferimin e Hector Herreras nga Porto.

Skuadra italiane do t’i ofrojë 40 milionë euro për transferimin e mesfushorit nga portugezët, përcjell lajmi.net.

Në garë për Herreran janë edhe Interi me Napolin, por Milani po i prinë garës.

Rosonerët janë takuar me agjentin e mesfushorit meksikan, andaj marrëveshja verbale tashmë është arritur. /Lajmi.net/


Loading…