Home Liga Angleze Tri ndeshjet që e vendosin fatin e Sarrit te Chelsea

Tri ndeshjet që e vendosin fatin e Sarrit te Chelsea

0
Tri ndeshjet që e vendosin fatin e Sarrit te Chelsea

  Maurizio Sarri është shumë afër të shkarkohet nga Chelsea.      

Në zhveshtoren e Chelseas, lojtarët po e ndjejnë se Maurizio Sarri mund të shkarkohet.

Nëse trajneri italian i humbet tri ndeshjet e radhës, atëherë do të shkarkohet nga skuadra londineze, përcjell lajmi.net.

Chelsea do të përballet me Manchester United sonte në FA Cup, të enjten me Malmon në kuadër të Ligës së Evropës dhe me Brightonin në Premierligë.

Nëse Sarri dështon të marr rezultate pozitive nga këto tri ndeshje, atëherë do të shkarkohet. /Lajmi.net/