Home Sport Ndeshja Rennes – Arsenal, publikohen formacionet zyrtare

Ndeshja Rennes – Arsenal, publikohen formacionet zyrtare

0
Ndeshja Rennes – Arsenal, publikohen formacionet zyrtare

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Rennes dhe Arsenalit.

Rennes do të jetë nikoqir i përballjes së parë ndaj Arsenalit në Ligën e Evropës.

Rennes dhe Arsenal do të përballen sonte në ‘Roazhon Park’ nga ora 18:55 për 1/8 e finales.

Skuadra franceze do të ketë gjashtë mungesa në formacion gjersa ajo londineze do t’i ketë katër sosh.

Arsenal do të ketë një përballje aspak të lehtë, pasi Rennes është duke kaluar nëpër një formë të mirë aktualisht në Ligue 1.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Rennes:

Arsenal:


Loading…