Home Sport Roma -Empoli, publikohen formacionet zyrtare

Roma -Empoli, publikohen formacionet zyrtare

0
Roma -Empoli, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Romës dhe Empolit.

Claudio Ranieri ka zgjedhur 11-shën e parë të tij startuese pas rikthimit në stolin e skuadrës së Romës.

Roma do të jetë nikoqire e Empolit në ndeshjen që do të jetë e vlefshme për xhiron e 27-të në Serie A.

Vendasit konsiderohen favorit për këtë takim dhe pritet të marrin tri pikë për të mbajtur gjallë shpresat për një vend në top katërshe.

Ndeshja mes Romës dhe Empolit fillon në ora 20:30. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë takim.