Home Sport Kante ka vendosur për të ardhmen

Kante ka vendosur për të ardhmen

0
Kante ka vendosur për të ardhmen

 
 N’Golo Kante ka folur rreth të ardhmes së tij. 

  

 

 

Mediat evropian kanë raportuar në vazhdimësi se N’Golo Kante mund të largohet nga Chelsea me të përfunduar ky sezon.

Mesfushori francez po kërkohet nga Juventus, PSG dhe Real Madrid, mirëpo ka bërë me dije se ai nuk do të largohet nga Stamford Bridge.

“Unë jam te Chelsea dhe nuk kam përfunduar punë këtu, ajo çfarë thuhet nga jashtë, nuk është e rëndësishme”, ka thënë shkurtazi Kante përcjell lajmi.net.

Mesfushori francez duket se do t’i qëndrojë besnik skuadrës londineze, duke i refuzuar tre gjigantët evropian. /Lajmi.net/