Home Sport Barcelona në bisedime me yllin e Bayern Munich

Barcelona në bisedime me yllin e Bayern Munich

0
Barcelona në bisedime me yllin e Bayern Munich

 
 Barcelona është duke tentuar ta përforcojë fazën defanzive për sezonin e ri. 

  

 

 

Barcelona është duke kërkuar një lojtar më përvojë që mund t’i bëjë konkurrencë Jordi Albas.

Skuadra katalonase po tenton ta transferojë David Alaban nga Bayern Munich, përcjell lajmi.net.

Austriaku mund të përdoret si opsion rezervë për Jordi Alba në “Camp Nou”, por ai është gjithashtu i aftë që të luajë në qendër të mesfushës ose si dhjetësh.

Alban ë këtë sezon ka shënuar dy gola dhe ka bërë dy asistime në 24 paraqitje në Bundesligë. /Lajmi.net/

   

 


Loading…