Home Sport Roma – Napoli, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

Roma – Napoli, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

0
Roma – Napoli, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

Do të zhvillohet ndeshja mes Romës dhe Napolit, e për këtë ndeshje janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Roma dhe Napoli do të luajnë përballë njëra tjetrës në kuadër të xhiros së 29-të në Serie A.

Kjo ndeshje cilësohet si kryendeshja e javës në Itali, ndoshta edhe për shkak të renditjes tabelare.

Napoli do të jetë testi më i vështirë për Claudio Ranierin që kur ai morri timonin e skuadrës së Romës.

Më poshtë u sjellim formacionet zyrtare për ndeshjen që luhet nga ora 15:00.

Roma:

Napoli: