Home Sport Para ndeshjes me Juventusin, Milan merr lajmin katastrofal

Para ndeshjes me Juventusin, Milan merr lajmin katastrofal

0
Para ndeshjes me Juventusin, Milan merr lajmin katastrofal

Problemet e lëndimeve te Milanit mund të kishin marrë një kthesë tjetër pasi Hakan Calhanoglu u largua përpara ndeshjes së tyre në Serie A me Juventusin.

Sky Sport Italia raporton se Calhanoglu mori një problem të vogël fizik në trajnim të enjten përcjell ORAinfo.

Transmetuesi shton se mesfushori do t’i nënshtrohet testeve të premten pasdite për të përcaktuar nëse ai mund të marrë pjesë kundër Juventusit.

Ajo vjen pasi Rossonerët humbën Gianluigi Donnarumma, Andrea Conti dhe Lucas Paqueta për udhëtimin në Torino./ORAinfo/