Home Sport Lajm “bombë”, Conte trajner në Seria A

Lajm “bombë”, Conte trajner në Seria A

0
Lajm “bombë”, Conte trajner në Seria A

Interi po kërkon të punësojë Antonio Conte në vend të Jose Mourinhos, zbulon një raport nga Football Italia.

Ekipi nga Serie A është në kërkim për një menaxher të ri këtë verë, por duket sikur Conte tani është kryesuesi për ta rrëmbyer atë post përcjell ORAinfo.

Mourinho ishte pjesë e Interit, midis viteve 2008 dhe 2010, duke fituar Ligën e Kampionëve gjatë kohës së tij atje./ORAinfo/