Home Sport Suarez gjen skuadrën e re

Suarez gjen skuadrën e re

0
Suarez gjen skuadrën e re

Denis Suarez mund të vendoset për një kalim në Napoli në verë, pasi nuk arriti të gjejë formën e tij me Arsenalin, raporton Radio Kiss Kiss.

Mesfushori sulmues nuk e gjeti veten te Topçinjtë që nga transferimi i tij në janar nga Barcelona dhe duket jashtëzakonisht i vështirë për të bërë qëndrimin e tij në veri të Londrës të përhershëm, përcjell ORAinfo.

Dhe pa perspektivë për një kthim të ardhshëm në Barcelonë, një lëvizje në Napoli mund t’i japë Suarez fillimin e ri që ai ka nevojë./ORAinfo/