Home Sport 10 mesfushorët e rinj më të vlefshëm në botë

10 mesfushorët e rinj më të vlefshëm në botë

0
10 mesfushorët e rinj më të vlefshëm në botë

 

Futbolli është
mbushur me talentë të futbollit, por të rrallë janë mesfushorët që vlerësohen
shumë.

Vlera e
futbollistëve është rritur shumë dhe një premtues është vështirë të marrësh me
një çmim të lirë.

“Transfer
market” ka përzgjedhur dhjetë mesfushorët U23 më të mirë në botë.

Më i miri padyshim
që është transferi i verës i Barcelonës, mesfushori i Ajax, De Jong i cili vlenë
75 milionë euro.

Më poshtë janë 10 mesfushorët më të shtrenjtë në qarkullim. /IndeksOnline/

                        View this post on Instagram                                     

The Ajax effect. ❌❌❌ ——————————————————— #dejong #ajax #fcbarcelona #barca #atleticomadrid #arsenal #ol #wolverhampton #betis #sscnapoli #wetham

A post shared by Transfermarkt (@transfermarkt_official) on

 

 


Loading…