Home Sport FOTO/ Spaleti bën shqiponjën, shikoni si feston me shqiptarët para Juves

FOTO/ Spaleti bën shqiponjën, shikoni si feston me shqiptarët para Juves

0
FOTO/ Spaleti bën shqiponjën, shikoni si feston me shqiptarët para Juves

  

  

Interi ka luajtur mbrëmjen e djeshme ndaj Juves, në derbin e madh të Italisë. Kjo sfidë ka përfunduar në barazim 1-1 dhe një pikë nuk i ka prishur punë zikaltërve.

spaletiPara fillimit të sfidës, Spaleti trajneri i Interit, është takuar me një grup tifozësh që kanë shkuar të shohin derbin.

  

  

 

  

Spaleti në këtë takim ka shkrepur dhe një foto duke bërë shqiponjën, bashkë me shqiptarët e tjerë. Një gjest që duket se ka kënaqur tifozët shqiptarë, të cilët duken të qeshur me trajnerin e famshëm italian.

me logo spaleti