Home Sport Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re

Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re

0
Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re

Barazimi në fundjavë në udhëtim te Huddersfield dhe humbja e shpresës për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve , ka bërë që ambienti te Manchester United të trazohet.

Martial transferohet në Serie A, kjo do të jetë skuadra e tij e re


Loading…