Home Sport Milot Rashica po ndjek ndeshjen e Superligës, për këtë skuadër po bën tifo

Milot Rashica po ndjek ndeshjen e Superligës, për këtë skuadër po bën tifo

0
Milot Rashica po ndjek ndeshjen e Superligës, për këtë skuadër po bën tifo

 

Milot Rashica edhe pse luan në njërën nga ligat më të
forta në Botë, ai asnjëherë nuk e harron vendin ku është rritur.

Ylli i Kosovës po e ndjek nga Gjermania derbin e Superligës
në mes të Llapit dhe Feronikelit.

Sulmuesi i Werder Bremen i është gëzuar golit të shënuar nga Arbër Prekazi. /IndeksOnline/