Home Liga Spanjolle Cila është e vërteta pas kësaj fotografie?

Cila është e vërteta pas kësaj fotografie?

0
Cila është e vërteta pas kësaj fotografie?

Një fotografi e një ndeshje të grupmoshave mes Sevilla dhe Villarreal, ka bërë jehonë në gjithë botën e futbollit.

E gjitha kjo pas një ndërhyrje që ka bërë kapiteni i Sevillas në një lojtar të Villarrealit.

Kjo ndërhyrje, do të dukej normale po të ndodhte në futbollin e senionëve.

Por, dallimi i madh në gjatësi mes lojtarëve ka bërë që të ketë dyshime nëse futbollisti i Sevillas, vërtetë është rreth të 12-ve./Lajmi.net/


Loading…