Home Sport Lazio dëshiron 50 milionë euro për Strakoshan

Lazio dëshiron 50 milionë euro për Strakoshan

0
Lazio dëshiron 50 milionë euro për Strakoshan

 

Lazio i ka treguar dy klubeve londineze, Tottenham dhe Arsenal se duhet të paguajnë 50 milionë euro nëse duan transferimin e portierit, Thomas Strakosha, shkruan “Football.London”.

Portieri i kombëtares
shqiptare ka bërë 44 paraqitje për Lazion, duke arritur ta mbajë 13 herë të
pastërt portën.

Çmimi i lartë pritet që të
zbehë interesimin e skuadrave angleze./Indeksonline/