Home Sport Daniel Sturridge ofron shpërblim 30,000 funte për rikthimin e qenit të tij

Daniel Sturridge ofron shpërblim 30,000 funte për rikthimin e qenit të tij

0
Daniel Sturridge ofron shpërblim 30,000 funte për rikthimin e qenit të tij

 

Ish-sulmuesi i
Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të
tij, ai tani edhe ka ofruar shumën prej 30,000 funtav që të i rikthehet qeni i
tij, që i kanë vjedhur.

Sulmuesi është në Los Anxhelos për pushime dhe aktualisht është pa një klub pasi u lirua nga Reds pas përfundimit të sezonit të kaluar, transmeton Indeksonline.

Daniel Sturridge ka
ofruar 30,000 paund për këdo që e bashkon atë me qenin e tij.

Ish sulmuesit të Liverpulit në Los Anxhelos ju plaçkitë shtëpia dhe pastaj i vodhën edhe qenin, po ashtu edhe disa sende të tjera. /indeksonline/.

 


Loading…