Home Liga Angleze Arsenali dërgoi një ofertë të re për Zaha

Arsenali dërgoi një ofertë të re për Zaha

0
Arsenali dërgoi një ofertë të re për Zaha

Arsenali vazhdon të insistojë për sulmuesin e Crystal Palace, Wilfired Zaha.

 

Reprezentuesi i Bregut të Fildishtë, po kërkohet nga Arsenli, si një nga përforcimet kryesore të tyre këtë afat kalimtar.

Oferta e parë prej 50 milionë euro e dërguar nga Arsenali është refuzuar menjëherë nga Crystal Palace, përcjell lajmi.net.

Por, Arsenal tash kanë përgatitur një ofertë të re, duke ofruar tre lojtarë në këmbim të Wilfried Zaha.

Bëhet fjalë për Elneny, Jenkinson dhe Chambers./Lajmi.net/

 


Loading…