Home Sport Juve propozon një adoloshentë si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Icardit

Juve propozon një adoloshentë si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Icardit

0
Juve propozon një adoloshentë si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Icardit

 

Sipas disa gazetave italiane, Juve do të propozojë adoleshentin italian Moise Kean si pjesë e marrëveshjes për të blerë Icardi, duke bërë që të  zvogëlohet shuma e parave të kërkuara në 20 milionë euro.

Kean është vetëm 19 vjeqar, dhe është transferuar tek Juventusi në vitin 2018 nga Hellas Verona./Indeksonline/.

 


Loading…