Home Sport Ramsey rikthehet në stërvitje te Juventusi

Ramsey rikthehet në stërvitje te Juventusi

0
Ramsey rikthehet në stërvitje te Juventusi

 

Juventus do të  fillojë
përsëri  trajnimet pas udhëtimit të tyre
në Stokholm.

 Skuadra u kthye për
të punuar në Continassa këtë pasdite, dhe pas një faze të aktivizimit, ata
punuan në stërvitje atletike, dhe më pas vazhduan seancën me top.

Nesër, grupi do të punojë në mëngjes në Continassa para se
të transferohen në Villar Perosa për ndeshjen tradicionale miqësore, të
planifikuar në orën 5 pasdite.

Në Twitter, Juve përshëndeti Aaron Ramsey, që u rikthye përsëri në trajnim: “Sa bukur të shoh ty në fushë!”./Indeksonline/.

 


Loading…