Home Sport E pyesin për Pogban në Real Madrid, kështu përgjigjet Zidane

E pyesin për Pogban në Real Madrid, kështu përgjigjet Zidane

0
E pyesin për Pogban në Real Madrid, kështu përgjigjet Zidane

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane u pyet në konferencë për media në lidhje me blerjen e mundshme të Paul Pogba nga Manchester United.

 

Zinedine Zidane ka komentuar spekulimet rreth transferimit të Paul Pogbas nga Manchester United.

Trajneri i Real Madridit u paraqit në konferencë për media ku u pyet në lidhje me ardhjen e mundshme të yllit francez.

“Pogba? Jam i kënaqur me futbollistët që kam dhe aktualisht jam i përqendruar tek ndeshja e nesërme”, u shpreh Zidane, përcjell lajmi.net.

“Unë, por njësoj mendojnë edhe futbollistët”, theksoi ai. /Lajmi.net/

 


Loading…