Home Sport Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas

Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas

0
Juventusi në pritje të shitjes së Dybalas

 

Juventusi ende ka shpresa për ta shitur sulmuesin, Paulo
Dybala.

Argjentinasi ishte i lidhur me United dhe Tottenham, mirëpo
transferimi në këto dy klube dështoi pasi që edhe merkato në Angli u përmbyll,
transmeton Indeksonline.

Gjiganti italian ia ka ofruar PSG-së, mirëpo derisa të behët
e qartë nëse Neymar do të largohet ose te qëndrojë, gjiganti francez nuk është
i interesuar për lojtarin.

Për të është i interesuar dhe Bayerni./Indeksonline/

 


Loading…