Home Sport Milan shënjestron super lojtarin nga Tottenhami

Milan shënjestron super lojtarin nga Tottenhami

0
Milan shënjestron super lojtarin nga Tottenhami

Milan e ka identifikuar lojtarin e Tottenhamit, Serge Aurier si një zëvendësim të mundshëm për Andrea Conti, i cili është vendosur të largohet nga San Siro dhe të bashkohet me Werder Bremen.

Calcio Mercato raporton se pala e Bundesligës tashmë ka paraqitur një ofertë për të marrë Contin me hua dhe Milani dëshiron që ta transferoj 25-vjeçarin nga Tottenhamin, përcjell ORAinfo.

Aurier ishte i kufizuar në vetëm tetë paraqitje në Premier League për mandatin e fundit të Tottenham. /ORAinfo/


Loading…