Home Sport U KRY! Real Madrid arrin marrëveshje me yllin e madh

U KRY! Real Madrid arrin marrëveshje me yllin e madh

0
U KRY! Real Madrid arrin marrëveshje me yllin e madh

Real Madrid nuk e ka ndërmend të ndalet.

Madrilenët janë duke menduar për përforcimin e skuadrës në të ardhmen dhe për të marr përsëri sukseset e viteve më parë.

Sipas football365.com Real Madrid ka arritur akordin me klubin e Chelsea për transferimin e francezit N’Golo Kante.

Bëhet e ditur se klubi madrilen ka depozituar një ofertë për qëndërmesfushorin e cila e ka bindur ekipin blu të Londrës.

Kante nuk ka patur shumë minuta në këmb me Chelsea dhe për më tepër projekti i londinezëve i cili ka në fokus të rinjtë, mund ta lëri jashtë planeve kampionin e botës.


Loading…