Home Sport ZYRTARE: Evra kthehet te Manchester United

ZYRTARE: Evra kthehet te Manchester United

0
ZYRTARE: Evra kthehet te Manchester United

Evra është kthyer te Manchester United.

Ish mbrojtësi francez Patrice Evra, ka lajmëruar se tashmë do ta shohim në një pozicion të ri pune.

Evra është bërë ndihmësi i ri i trajnerit të Manchester United për moshat U-18. Ish lojtari i Juventus është duke studiuar për tu bërë trajner në të ardhmen dhe kjo është puna e tij e parë pas lamtumirës nga futbolli si lojtar.

“Unë nuk mund të përshkruaj sesi ndihem tani. Vetëm veshja e kësaj fanele trajneri më bën një nga njerëzit më të lumtur në botë, faleminderit Manchester”, shkruan Evra në një postim të tij në rrjetet sociale.


Loading…