Home Sport Suarez afër rikthimit nga lëndimi

Suarez afër rikthimit nga lëndimi

0
Suarez afër rikthimit nga lëndimi

 

Suarez do të rikthehet shumë shpejtë te
Barcelona, pas një lëndimi që kishte pësuar në ndeshjen kundër Athletic
Bilbaos.

Që nga ajo ndeshje Suarez ka munguar në ekipin
e Barçës, e cila fitoi kundër Betisit kurse barazoi me Osasunën me mungësën e
futbollistit.

Por Ernesto Valverde e konfirmoi se Suarez do
të kthehej në skuadër dhe po ashtu që është përfshirë në listës zyrtare.

Barcelona gjithashtu do të jetë ende pa
kapitenin Lionel Messi i cili mund të mungojë edhe në ndeshjen kundër
Dortmundit./Indeksonline/.

 


Loading…