Home Sport Kastrati dhe Xhemajli mund të rikthehen te Kosova U21

Kastrati dhe Xhemajli mund të rikthehen te Kosova U21

0
Kastrati dhe Xhemajli mund të rikthehen te Kosova U21

 

Trajneri i Kombëtares
së Kosovës, Bernard Challandes ka mbajtur një konferencë për media para ndeshjes
me Gjibraltarin.

Ai është pyetur
rreth mundësisë që dy futbollistët e rinj, Arbenit Xhemajli dhe Lirim Kastrati
të bashkohen me Kosovën U21 për ndeshjen me Shqipërinë.

Challanes ka thënë
se nuk e përjashton këtë mundësi, por ata mund të qëndrojnë me Kombëtaren A
deri pas ndeshjes me Malin e Zi dhe pastaj të shkojnë në Shqipëri.

Ndeshja Shqipëri U21 – Kosovë U21 zhvillohet të martën. /IndeksOnline/

 


Loading…