Home Sport Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori

Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori

0
Shqetësuese, Milot Rashica pa gol e asist në Bundesligë që nga dhjetori

 

Milot
Rashica nuk ka realizuar asnjë gol në gjashtë ndeshjet e fundit në Bundesligë.

Kundër
Union Berlinit, Augsburgut, Hoffenheimit, Dusseldorfit, Kolnit dhe Mainzit
Rashica nuk ka shënuar asnjë gol.

Ndeshja e fundit kur Milot Rashica ka shënuar gol ishte ndaj Bayern Munichut në humbjen 6:1 më 14 dhjetor, shkruan Indeksonline/

Ylli
kosovar e ka shijuar golin ndaj Dortmundit në kuadër të Kupës së Gjermanisë më
4 shkurt./Indeksonline/

 


Loading…