Home Liga Angleze

Liga Angleze

Arsenal i fortë për Fiorentinën, fiton duke ruajtur rrjetën të paprekur

Arsenal janë treguar skuadër e fortë për kundërshtarët nga Serie A, Fiorentina.   Skuadra e udhëhequr nga...

Van Dijk ndryshon mendje për ‘Topin e Artë’, kjo është deklarata e tij

Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil van Dijk, duket se ka ndryshuar mendje rreth ‘Topit të Artë’.   ...

Me transferimin e Neymar, Man Utd do të kishte një formacion të frikshëm për...

Paul Pogba më në fund duket se ka vendosur të qëndrojë te Manchester United, por Ole Gunnar Solskajer mund të vendos ta shes atë, si një nga vendimet e tij më të mira këtë verë.   ...

Gjiganti i Premierligës kërkon Dybalan

Manchester United kanë hapur bisedimet me Juventusin për Paulo Dybalan, me lojtarin që vazhdon të ngurrojë për një transferim të mundshëm në ‘Old Trafford’.   ...

Guardiola flet rreth shiritit të kapitenit tek Man City, merr vendim interesant

Largimi i Vincent Kompany drejt skuadrës së Anderlecht ka lënë skuadrën e Manchester City pa kapiten.   ...

PSG interesohet për yllin e Tottenham

Skuadra e Paris Saint Germain po synon të kryej edhe disa përforcime para fillimit të edicionit të ardhshëm.   ...

Sturridge përjashtohet nga futbolli, mësojeni arsyen

Ish-sulmuesi i Liverpool, Daniel Sturridge, është përjashtuar nga futbolli për dy javë dhe është gjobitur me 75,000 paund pasi u shpall fajtor për shkelje të rregullave të basteve.   ...

Lamtumirë Juventus, Mandzukic transferohet në Premierligë

Everton janë të interesuar të kroatin e Juventusit, Mario Mandzukic.   ‘The Telegraph’ raporton se sulmuesi kroat...

Ky është menaxheri favorit për t’u shkarkuar nga Premierliga

Trajneri i ri i Newcastle United, Steve Bruce, është trajneri favorit që të shkarkohet në Premierligë vetëm disa orë pas emërimit të tij, sipas basteve më të njohura botërore.   ...

Arsenal pajtohet me transferimin e lojtarit që shkëlqeu në Kupën e Amerikës

Arsenali ka arritur të pajtohet me transferimin e njëri nga yjet që shkëlqeu në Kupën e Amerikës me Brazilin.   ...

MOST COMMENTED

Hidhen dyshime që futbollistët paguajnë para për të hyrë në listën...

Trajneri i Kosovës U21 Rafet Prekazi të hënën publikoi listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet kundër Andorrës dhe Turqisë. Megjithatë shumë futbollistë janë...

HOT NEWS