Home Sport

Sport

Filipe Luis përshëndetet me Atleticon, kjo është skuadra ku do të transferohet

Ylli brazilian i futbollit, Filipe Luis, ka konfirmuar se po largohet nga skuadra e Atletico Madrid.   ...

Mandzukic me shumë gjasa do të qëndrojë në Juventus

Karriera e Mario Mandzukic thuhet se ka marrë një tjetër drejtim, pasi tani ka gjasa të qëndrojë në Juventus. Karriera e 33-vjeçarit dukej shumë pranë përfundimit tek klubi italian, sepse ishte i përfolur për një transferim në klubin...

Man Utd po zhvillon kontakte për transferimin e Paulo Dybala

Manchester United është duke kontaktuar me familjen e Paulo Dybalas. Sulmuesi i Argjentinës ka qenë i përfolur për një lëvizje këtë verë, në United, Manchester City dhe Bayern Munchen, që thuhet se janë ndër pretendentët kryesor për ta transferuar atë, transmeton Indeksonline. Dybala  shënoi 10...

Andre Silva afër kalimit tek Monaco

Ylli i Milan, Andre Silva, është afër largimit të tij nga ‘San Siro’, në drejtim të Ligue 1.   ...

Iwobi: Largohem nga Arsenal nëse ndodh kjo gjë

Ylli i Arsenal, Alex Iwobi, ka paralajmëruar se mund të largohet nga skuadra gjatë kësaj vere.   ...

Avdre Silva largohet nga kampi i Milanit, pritet transferimi te Monaco

Andre Silva është një hap larg shitjes nga AC Milan në Monako dhe sipas raporteve të Milannews.it dhe Sportmediaset, lojtari portugez ka thënë tashmë lamtumirë shokëve të tij dhe ka lënë kampin e stërvitjes së Rossonerëve në Shtetet e Bashkuara. Sipas burimit të...

Boksieri gjatë meçit pyet trajnerin se a do shkojnë të hanë më pas

Sa herë që konkurroni në një ngjarje sportive, a ka pasur një kohë kur të mendoni për ushqim? Kjo është pikërisht ajo që ndodhi me Fabio Wardley në natën e së shtunës. Wardley, një boksier i peshave të rënda, mund të mendonte vetëm për...

Real Madrid rikthen interesimin për Zaniolo

Real Madrid duket se nuk do të ndalet me kaq në afatin kalimtar të verës.   ‘Los...

Tottenham interesohet për Elseid Hysajn

Tottenham Hotspur është i interesuar për nënshkrimin e mborjtësit të djathtë të Napolit, Elseid Hysaj, sipas raporteve të ndryshme të mediave në Itali. 25-vjeçari u bë objektiv i Spurs pas largimit mbrojtësit të djathtë Kieran Trippier, i cili u bashkua me gjigantët spanjoll, Atletico...

Man Utd ka avancuar në bisedimet për Nicolas Pepe

Manchester United është shumë afër që të sigurojë shërbimet e lojtarit që bëri sensacionin në sezonin e kaluar në Ligue 1, Nicolas Pepe.   ...

MOST COMMENTED

Trajneri i Nantes me deklaratë emocionale për Emiliano Sala

Trajneri i Nantes, Vahid Halilhodzic, e ka kujtuar me fjalët më të mira sulmuesin Emiliano Sala, pasi trupi i këtij të fundit u identifikua...

HOT NEWS